Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Bielsko-Biała

Dla publicznego dobra

12.02.2009, nieprzypisany

Dwunastu wolontariuszy Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej działa w Bielsku Białej już czwarty rok. W 2008 roku przepracowali 939 godzin w służbie ubogim i potrzebującym. W tym czasie przez ich ręce przeszło łącznie 63 300 kilogramów produktów żywnościowych o wartości 138, 840 złotych. Okazjonalnie rozdawali też odzież i meble, które organizowali we własnym zakresie lub przy współpracy z innymi chrześcijańskimi organizacjami charytatywnymi. 

Za tymi wszystkimi cyframi kryje się wymierny wysiłek i zaangażowanie osób niemogących przejść obojętnie obok niedostatków i nierówności społecznych. Kto wie, czy nadchodzący kryzys nie pogłębi jeszcze bardziej i tak już mizernej kondycji materialnej wielu ubogich ludzi. Jest to przedmiotem naszej głębokiej troski, dlatego apelujemy - przekaż 1 procent swego podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego - Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej! W ten sposób pomagasz nam pomagać tym wszystkim, którzy być może mieli mniej szczęścia, możliwości czy umiejętności niż ty, by wystarczająco radzić sobie w życiu. Nie bądź nieczuły na ich los! Wspieraj ubogich, aby wokół ciebie żyło się lepiej i dostatniej, a telewizyjne wiadomości przynosiły nam wszystkim więcej optymistycznych informacji. Taka działalność to bardzo ważny element wspólnych wysiłków „pro publico bono”.

Serwis Informacyjny ChSCh - bf

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

2 579 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Bielsko-Biała
ul. Kochanowskiego 2
43-300 Bielsko-Biała

Nr konta bankowego:
78 2030 0045 1110 0000 0278 5220

Kierownik: Wojciech Pęgiel
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 508 208 945

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij